Рівненська гімназія №17 розпочала набір до першого класу .

Відео ви можете переглянути за посиланням: https://youtu.be/6n2FHLotoxA?feature=shared

/Files/images/1_dthtcyz_2020/rjinjhbc/saytik/зображення_viber_2024-03-26_09-34-10-604.jpg

Набір учнів до 1-класу 2024-2025 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Рівненська гімназія № 17 Рівненської міської ради з 01 квітня 2024 року розпочинає набір учнів до 1 класу на 2024-2025 н.р.

Прогнозована кількість перших класів – 2,

Кількість учнів у них – 60.

Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

Перелік документів необхідних для зарахування дитини до закладу освіти:

- заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

- оригінал або копія медичної довідки заформою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

- оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини).

При поданні зави має бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Документи приймаються до 31.05.2024 року.

Прийом документів: понеділок – п’ятниця 09:00 до 16:00

• Прийом документів можливий в електронному варіанті.