Наша гордість


Так тримати!

Завершився перший (міжшкільний) тур І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2021-2022 н.р. П'ятнадцять учнів нашого закладу здобули перемоги та посіли призові місця з таких предметів:
Українська мова та література – Міщук Олена (7-Б клас), Скала Юлія (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас)
Математика – Колодич Христина (6 клас)
Історія – Щербачук Рената (9 клас), Повар Роман (10 клас)
Англійська мова – Гук Станіслав (10 клас)
Географія – Станішевська Яна (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас), Данилюк Ірина (11 клас)
Фізика – Шекель Максим (8-А клас), Сущик Вікторія (10 клас), Шафранська Анна (11 клас)
Біологія – Станішевська Яна (9 клас), Казімирська Ольга (10 клас), Петух Дарина (11 клас)
Хімія – Янчук Захар (7-А клас)
Трудове навчання – Станішевська Яна (9 клас), Лопуга Станіслав (11 клас).
Вітаємо переможців І етапу та бажаємо гідно представити наш заклад на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2021-2022 н.р.
ЗДВР Грекова І.Ю.
/Files/images/1_bereznya_2021_rk/Переможці І туру.jpg

Щиро вітаємо! Демянчук О.Є., вчительку початкових класів, переможця (ІІ місце) в XVIII обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Початкова освіта» та Прохоренко Н.О., практичного психолога, учасника Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми». Пишаємося вами, дорогі колеги та бажаємо творчого злету на педагогічній ниві!
Н. Лис, заступник директора з НВР

/Files/images/1_bereznya_2021_rk/IMG-c5120337a959b99527411fcfa5e598c0-V.jpg


Кожне дитя певною мірою геній і кожен геній певною мірою дитя.
А. Шопенгауер
Вітаємо переможця міської олімпіади з англійської мови Гука Станіслава, учня 8-Б класу (3 місце).
Сензюк Л. М., вчитель англійської мови
/Files/images/22_jovtnya_2019/5B32DE11-0343-48ED-97AE-4612900812B8 (1).jpeg

Дячук Назар (6-А клас), Нікуліна Анастасія (4 клас), Атаманчук Валерія (4 клас) – переможці у відкритому міському спортивно-масовому заході серед вихованців підліткових клубів. Керівник команди – Бестюк Володимир Дмитрович (керівник шахового гуртка).

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8274.JPG


Бестюк В.Д. (керівник гуртка шахи), Онищук Л.М. (учитель математики), Хижак Н.А. (учитель початкових класів) – призери міських змагань з шашок та шахів в залік Спартакіади серед працівників ЗЗСО м. Рівного у 2019 році. Вітаємо переможців.

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSCN8221.JPG

Дячук Дарина (учениця 1 класу) ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Літопис мого роду». Класний керівник Демянчук О.Є.

/Files/images/22_jovtnya_2019/IMG-d575c57ef342728cc2d638f5d0755cfa-V.jpg


Плюхина Софія (9-А клас) –переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – Сернюк Віта Леонтіївна, учитель біології.

/Files/images/4/999.jpg


Лопуга Станіслав (8 клас) – переможець (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Учитель – Онищук Олег Ігорович, учитель трудового навчання.

/Files/images/4/888.jpg


Стасюк Олександра (9-А клас) –переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – Гень Федір Вавилович, учитель зарубіжної літератури.

/Files/images/4/777.jpg


Колодич Олександра (10 клас) –переможець (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Вінічук Любов Володимирівна, учитель історії.

/Files/images/4/555.jpg


Стасюк Олександра (9-А клас) –переможець (І місце) у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Андреєва Анастасія Василівна,учитель історії.

/Files/images/4/444.jpg


Крилова Марина (9-Б клас) –переможець (ІІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої». Учитель – Лепа Світлана Євгенівна,учитель образотворчого мистецтва.

/Files/images/4/333.png


Ніколайчук Віктор (11 клас) – переможець(ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіадиз астрономії.Учитель – Стінський Йосип Йосипович, учительфізики та астрономії.

/Files/images/4/300.jpg


Самоїл Богдана (10 клас) –переможець (ІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Учитель – ВисоцькаТетяна Петрівна, учитель географії.

/Files/images/4/222.jpg


Яремчук Ілона (9-Б клас) та Петух Дарина(8 клас) – переможці (ІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології. Учитель – Сернюк Віта Леонтіївна, учитель біології.

/Files/images/4/200.jpg


Демидюк Анастасія та Медун Віктор (3 клас) – переможці (ІІІ місце) у міському конкурсі з початкового технічного моделювання. Керівник гуртка – Романюк Валентина Федорівна.

/Files/images/4/111.jpg


Панчук Анастасія (9-А клас) – переможець (І місце), Дмитренко Поліна(11 клас) – переможець (ІІІ місце) у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захистунауково-дослідницькихробіт МАН. Керівник – Прохоренко Наталія Олегівна,
практичний психолог.

/Files/images/4/100.jpg


Дмитренко Поліна (11 клас) - переможець (ІІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/2/IMG_20181127_114926 (1).jpg


Гук Станіслав (7-Б клас) - переможець (ІІ місце) у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Учитель – Лисенко Зоя Богданівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/IMG-ce5e8f703f1c8799e34d42ba68b0dc98-V.jpg


Новосад Ярослав навчається у 8 класі нашого закладу. Він надійний і вірний друг для своїх ровесників, завжди привітний, заряджає позитивною енергією не тільки однокласників, але й педагогів.
Ярослав з 2014 року займається в аматорській зразковій студії спортивного танцю «WHY NOT» (керівник Клименко Я.В.). Він дуже старанний учень, відданий танцю, сцені. Разом зі своїм колективом Ярослав подорожує по всій Україні і за кордон, представляючи Рівненщину на різних спортивних танцполах.
У копілці нагород Ярослава – призи Міжнародних, обласних, міських конкурсів, фестивалів і змагань:
- участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival» - ІІ місце;
- участь у чемпіонаті із брейкінгу у номінації «Профі» - І місце;
- участь у Міжнародному чемпіонаті «Нова школа» м. Київ;
- участь у Міжнародному фестивалі з брейк-дансу «ВАTLLE SCHOOL HIP HAP Senes»;

- участь у Міжнародному чемпіонаті «CAN YOU KICKIT?» - ІІ місце.

Сернюк В.Л., класний керівник 8 класу

/Files/images/1/IMG-e8e8544c468ff14568e47df06d7a7283-V.jpg


Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» - Щербачук Рената (6-Б клас), Станішевська Яна (6-А клас), Лавренюк Андрій (5-Б клас).
Учитель – Зубченко Світлана Володимирівна, учитель української літератури

/Files/images/1/ded.png


Переможці (ІІІ місце) міського конкурсу екологічних сумок – Шпичко Софія (9-А клас), Дмитренко Поліна (11 клас).
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/1/cfv.png


Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористи-декламатори» - Ніколайчук Віктор та Демянчук Віталій (11 клас).
Учитель – Грищенко Галина Олександрівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/Без іменіsd.png


Скромний боєць інтелектуального фронту

Здавалося, що за багаторічну педагогічну працю, мене важко чимось здивувати. Проте, побачивши кількість медалей та грамот, завойованих цією людиною, я була приємно вражена.
Мова йде про керівника гуртка «Шахи та шашки» нашого закладу – Бестюка Володимира Дмитровича. Колишній учитель музики, він з часом відкрив для себе, і не тільки для себе, цей важкий і такий серйозний інтелектуальний фронт – захоплення шахами та шашками. Захопився сам і зміг запалити інших – учнів та педагогів нашого закладу. Організований Володимиром Дмитровичем гурток ось уже понад 10 років успішно функціонує в школі: чітко за розкладом, без спізнень, як і годиться справжнім логікам та інтелектуалам.
Вихованці Володимира Дмитровича схожі на свого тренера: скромні, непоказні, про таких сучасні підлітки говорять «ботани». Але з якою гордістю вони розправляють плечі, коли з рук організаторів змагань чи директора закладу Грищенко Г.О. отримують заслужені нагороди – медалі, кубки та грамоти. Майже ніколи вони не були нижчого гатунку за золото, срібло чи бронзу! Тільки перемоги!
Величезна заслуга і титанічна праця Бестюка В.Д. лежить в основі кожної перемоги. Не рахуючись ні з вільним часом, ні з особистими справами, жертвує він заради своїх вихованців вихідними, своїм дозвіллям та родиною. Напевно, щоб досягти вагомих результатів, так і треба – усього себе без останку віддати справі, яку любиш, і дітям, яких виховуєш і навчаєш.
Грекова І.Ю.
/Files/images/1/Без імені1.png
Мулик Анна-Марія – учениця 9-Б класу. ІІІ місце у міському заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україна» у номінації «Жива природа».
Учитель – Лепа С.Є.
/Files/images/1/2018-11-05 17.24.42.jpgКiлькiсть переглядiв: 2403

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.