Наша гордість

Дмитренко Поліна (11 клас) - переможець (ІІІ місце) у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/2/IMG_20181127_114926 (1).jpg

Гук Станіслав (7-Б клас) - переможець (ІІ місце) у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Учитель – Лисенко Зоя Богданівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/IMG-ce5e8f703f1c8799e34d42ba68b0dc98-V.jpg

Новосад Ярослав навчається у 8 класі нашого закладу. Він надійний і вірний друг для своїх ровесників, завжди привітний, заряджає позитивною енергією не тільки однокласників, але й педагогів.
Ярослав з 2014 року займається в аматорській зразковій студії спортивного танцю «WHY NOT» (керівник Клименко Я.В.). Він дуже старанний учень, відданий танцю, сцені. Разом зі своїм колективом Ярослав подорожує по всій Україні і за кордон, представляючи Рівненщину на різних спортивних танцполах.
У копілці нагород Ярослава – призи Міжнародних, обласних, міських конкурсів, фестивалів і змагань:
- участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографічного мистецтва «Grand Spring Festival» - ІІ місце;
- участь у чемпіонаті із брейкінгу у номінації «Профі» - І місце;
- участь у Міжнародному чемпіонаті «Нова школа» м. Київ;
- участь у Міжнародному фестивалі з брейк-дансу «ВАTLLE SCHOOL HIP HAP Senes»;

- участь у Міжнародному чемпіонаті «CAN YOU KICKIT?» - ІІ місце.

Сернюк В.Л., класний керівник 8 класу

/Files/images/1/IMG-e8e8544c468ff14568e47df06d7a7283-V.jpg

Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» - Щербачук Рената (6-Б клас), Станішевська Яна (6-А клас), Лавренюк Андрій (5-Б клас).
Учитель – Зубченко Світлана Володимирівна, учитель української літератури

/Files/images/1/ded.png

Переможці (ІІІ місце) міського конкурсу екологічних сумок – Шпичко Софія (9-А клас), Дмитренко Поліна (11 клас).
Учитель – Міщук Ольга Сергіївна, учитель обслуговуючої праці

/Files/images/1/cfv.png

Переможці (І місце) у міському фестивалі-конкурсі юних гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористи-декламатори» - Ніколайчук Віктор та Демянчук Віталій (11 клас).
Учитель – Грищенко Галина Олександрівна, учитель української мови та літератури

/Files/images/1/Без іменіsd.png

Скромний боєць інтелектуального фронту

Здавалося, що за багаторічну педагогічну працю, мене важко чимось здивувати. Проте, побачивши кількість медалей та грамот, завойованих цією людиною, я була приємно вражена.
Мова йде про керівника гуртка «Шахи та шашки» нашого закладу – Бестюка Володимира Дмитровича. Колишній учитель музики, він з часом відкрив для себе, і не тільки для себе, цей важкий і такий серйозний інтелектуальний фронт – захоплення шахами та шашками. Захопився сам і зміг запалити інших – учнів та педагогів нашого закладу. Організований Володимиром Дмитровичем гурток ось уже понад 10 років успішно функціонує в школі: чітко за розкладом, без спізнень, як і годиться справжнім логікам та інтелектуалам.
Вихованці Володимира Дмитровича схожі на свого тренера: скромні, непоказні, про таких сучасні підлітки говорять «ботани». Але з якою гордістю вони розправляють плечі, коли з рук організаторів змагань чи директора закладу Грищенко Г.О. отримують заслужені нагороди – медалі, кубки та грамоти. Майже ніколи вони не були нижчого гатунку за золото, срібло чи бронзу! Тільки перемоги!
Величезна заслуга і титанічна праця Бестюка В.Д. лежить в основі кожної перемоги. Не рахуючись ні з вільним часом, ні з особистими справами, жертвує він заради своїх вихованців вихідними, своїм дозвіллям та родиною. Напевно, щоб досягти вагомих результатів, так і треба – усього себе без останку віддати справі, яку любиш, і дітям, яких виховуєш і навчаєш.
Грекова І.Ю.
/Files/images/1/Без імені1.png

Мулик Анна-Марія – учениця 9-Б класу. ІІІ місце у міському заочному конкурсі фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україна» у номінації «Жива природа».
Учитель – Лепа С.Є.
/Files/images/1/2018-11-05 17.24.42.jpg