Підписатися на RSS

Наша гордість

/Files/photogallery/1528/фото 1.jpg

Переможці міського огляду-конкурсу 2017-2018 н.р. читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористичний дует» - учениці 11 класу Мацюк Ніна та Пінчук Діана. Керівник - учитель української мови та літератури Храпейчук Надія Олексіївна.

/Files/photogallery/1528/фото 2 (1).jpg

Переможці міського огляду-конкурсу 2017-2018 н.р. читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористичний ансамбль» - учні 5-А класу Євчук Даниїл, Лешундак Ольга, Станішевська Яна. Керівник - учитель української літератури Зубченко Світлана Володимирівна.

/Files/photogallery/1528/фото 3 (1).jpg Переможці загальноміського конкурсу «Літні батли», данс-батл «Діти і мир» вихованці хореографічного гуртка – учні 4-8 класів. Керівник гуртка – Дещинська Юлія Михайлівна.

/Files/photogallery/1528/фото 4.jpg

Переможець міського заочного конкурсу 2017-2018 н.р. фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» в номінаціях «Пейзаж» та «Макрозйомка» - учениця 8-Б класу Мулик Анна-Марія.

/Files/photogallery/1528/Фото 5.jpg

Переможець спортивних змагань з легкої атлетики в залік міської Спартакіади школярів 2017-2018 н.р. – учениця 9-А класу Колодич Олександра. Керівник – учитель фізичної культури Козяр Юрій Григорович.

/Files/photogallery/1528/13.jpg/Files/photogallery/1528/Колодич1.jpg

/Files/photogallery/1528/Демянчук1.jpg

/Files/photogallery/1528/20180314_111941.jpg

У конкурсі фотоколажів «Німеччина здалеку і зблизька» серед навчальних закладів міста роботу учениці 9-А класу Плюссер Вікторії журі за творчу майстерність високо оцінило, що дало посісти ІІІ місце! Вітаємо нашу ученицю!

Керівник - Мельник Л.Є., вчитель німецької мови.

/Files/photogallery/1528/Ман.jpg

/Files/photogallery/1528/Новосад .jpg

/Files/photogallery/1528/роо .jpg

Новосад Ярослав, учень 7 класу став стипендіатом міського голови .

Вітаємо Ярослава!

/Files/photogallery/1528/1 фото.jpg /Files/photogallery/1528/фото 2.jpg

Результативність роботи з обдарованими
дітьми у 2017-2018 н.р.