Підписатися на RSS

Наша гордість

/Files/photogallery/1528/фото 1.jpg

Переможці міського огляду-конкурсу 2017-2018 н.р. читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористичний дует» - учениці 11 класу Мацюк Ніна та Пінчук Діана. Керівник - учитель української мови та літератури Храпейчук Надія Олексіївна.




/Files/photogallery/1528/фото 2 (1).jpg

Переможці міського огляду-конкурсу 2017-2018 н.р. читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» у номінації «Гумористичний ансамбль» - учні 5-А класу Євчук Даниїл, Лешундак Ольга, Станішевська Яна. Керівник - учитель української літератури Зубченко Світлана Володимирівна.




/Files/photogallery/1528/фото 3 (1).jpg Переможці загальноміського конкурсу «Літні батли», данс-батл «Діти і мир» вихованці хореографічного гуртка – учні 4-8 класів. Керівник гуртка – Дещинська Юлія Михайлівна.

/Files/photogallery/1528/фото 4.jpg





Переможець міського заочного конкурсу 2017-2018 н.р. фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» в номінаціях «Пейзаж» та «Макрозйомка» - учениця 8-Б класу Мулик Анна-Марія.




/Files/photogallery/1528/Фото 5.jpg











Переможець спортивних змагань з легкої атлетики в залік міської Спартакіади школярів 2017-2018 н.р. – учениця 9-А класу Колодич Олександра. Керівник – учитель фізичної культури Козяр Юрій Григорович.

/Files/photogallery/1528/09.jpg/Files/photogallery/1528/05.jpg/Files/photogallery/1528/06.jpg/Files/photogallery/1528/11.jpg/Files/photogallery/1528/12.jpg/Files/photogallery/1528/10.jpg/Files/photogallery/1528/03.jpg

/Files/photogallery/1528/13.jpg/Files/photogallery/1528/Колодич1.jpg

/Files/photogallery/1528/Демянчук1.jpg

/Files/photogallery/1528/20180314_111941.jpg

У конкурсі фотоколажів «Німеччина здалеку і зблизька» серед навчальних закладів міста роботу учениці 9-А класу Плюссер Вікторії журі за творчу майстерність високо оцінило, що дало посісти ІІІ місце! Вітаємо нашу ученицю!

Керівник - Мельник Л.Є., вчитель німецької мови.

/Files/photogallery/1528/Ман.jpg

/Files/photogallery/1528/Новосад .jpg

/Files/photogallery/1528/роо .jpg

Новосад Ярослав, учень 7 класу став стипендіатом міського голови .


Вітаємо Ярослава!

/Files/photogallery/1528/1 фото.jpg /Files/photogallery/1528/фото 2.jpg

Результативність роботи з обдарованими
дітьми у 2017-2018 н.р.

№ з/п ПІП учня Клас Учитель Досягнення
1. Шуньков Олексій 9-Б Онищук О.І. -ІІІ м. у ІІІ етапі та ІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
2. Колодич Олександра 9-А Вінічук Л.В. Андреєва А.В. Козяр Ю.Г. -ІІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії -ІІ м. у міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН -ІІІ м. у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» -вагомі спортивні та туристичні досягнення та активну участь у громадському житті закладу
3. Демянчук Віталій 10 Стінський Й.Й. Грекова І.Ю. Вінічук Л.В. Онищук Л.М. - ІІ м. у міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН -ІІІ м. у міському фестивалі-конкурсі «Юні знавці зарубіжної літератури» -ІІІ м. у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» - ІІ м. у міській виставці-конкурсі технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» -та активну роботу в органах учнівської ради
4. Ніколайчук Віктор 10 Грищенко Г.О. Грекова І.Ю. -ІІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури -ІІІ м. у міському фестивалі-конкурсі «Юні знавці зарубіжної літератури» та активну участь у громадському житті закладу
5. Яремчук Ілона 8-Б Сернюк В.Л. Бречко О.П. -ІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології - ІІ місце у міській інтелектуальній грі «З Європою разом»
6. Крилова Марина 8-Б Міщук О.С. -ІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання
7. Дмитренко Поліна 10 Міщук О.С. -ІІІ м. у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та активну роботу в органах учнівської ради
8. Самоїл Богдана 9-А Лисенко З.Б. -ІІІ м. у міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні «Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство» та активну участь у громадському житті закладу
9. Жроут Анастасія 11 Прохоренко Н.О. -ІІ м. у міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні «Хімія. Біологія»
10. Михалюк Володимир 10 Грекова І.Ю. -ІІІ м. у міському фестивалі-конкурсі «Юні знавці зарубіжної літератури» та активну участь у громадському житті закладу
11. Гук Станіслав 6-Б Лисенко З.Б. - ІІ м. у міській олімпіаді з української мови та літератури «КРОК»
12. Павловський Даниїл 3-А Демянчук О.Є. - ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців –декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»
13. Синицька Анастасія 3-А Демянчук О.Є. - ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців –декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»
14. Кондратюк Владислав 7 Храпейчук Н.О. - ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців –декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»
15. Мацюк Ніна 11 Храпейчук Н.О. Вінічук Л.В. -ІІІ м. у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» -ІІ м. у міському етапі ХІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» та активну участь у громадському житті закладу
16. Пінчук Діана 11 Храпейчук Н.О. -ІІІ м. у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» та активну участь у громадському житті закладу
17. Лешундак Ольга 5-А Зубченко С.В. -ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» та активну участь у громадському житті закладу
18. Стасюк Олександра 8-А Храпейчук Н.О. -ІІ м. у міському етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика
19. Костюк Андрій 11 Храпейчук Н.О. -ІІ м. у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка
20. Шафранська Анна 7 Храпейчук Н.О. -ІІІ м. у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка
21. Станішевська Яна 5-А Зубченко С.В. -ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» -ІІІ м. у міських змаганнях з початкового технічного моделювання та активну участь у громадському житті закладу
22. Євчук Даниїл 5-А Зубченко С.В. -ІІ м. у міському огляді-конкурсі читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється»
23. Кунашенко Денис 11 -ІІІ м. у міському етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»
24. Мосійчук Юрій 8-Б Сернюк В.Л. -ІІ м. у конкурсі-змаганні «Пташиний ярмарок»
25. Лисенко Любов 8-А Міщук О.С. -ІІІ м. у міському конкурсі «Юна вишивальниця»
26. Шпичко Софія 8-А Міщук О.С -ІІІ м. у міському конкурсі «Юна вишивальниця» -ІІ м. у загальноміському конкурсі екологічних сумок «Стильна торба»
27. Плюссер Вікторія 9-А Мельничук Л.Є. -ІІІ м. у загальноміському конкурсі фотоколажів «Німеччина здалеку і зблизька»
28. Кобилинський Михайло 5-А -ІІІ м. у міських змаганнях з початкового технічного моделювання
29. Новосад Ярослав 7 Лепа С.Є. -ІІІ м. у ІІ етапі ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Образотворче мистецтво»
30. Сущик Вікторія 6-А Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
31. Фінгерт Анастасія 6-А Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
32. Козачок Оксана 6-А Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
33. Казімирська Ольга 6-А Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
34. Кузьмич Марія 6-А Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
35. Данилюк Ірина 7 Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
36. Петух Дарина 7 Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
37. Коновальчук Дарія 7 Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
38. Міщук Олександра 5-Б Дещинська Ю.М. І м. у міському фестивалі-конкурсі шкільних хореографічних колективів «Веселі закаблуки» у номінації «Сучасний танець»
39. Щербачук Рената 5-Б Бестюк В.Д. За участь та перемоги у міських та обласних спортивних змаганнях з шахів та шашок
40. Дячук Назар 4-А Бестюк В.Д. За участь та перемоги у міських та обласних спортивних змаганнях з шахів та шашок
41. Панчук Анастасія 8-А Лепа С.Є. За активну роботу в органах учнівської ради та участь у громадському житті закладу
42. Скроб Давид 11 Бружинська М.М. За активну участь у художній самодіяльності закладу
43. Мулик Анна-Марія 8-Б Бружинська М.М. За активну участь у художній самодіяльності закладу
44. Жроут Андрій 9-А Козяр Ю.Г. За участь і перемоги у міських та обласних змаганнях із спортивного туризму
45. Сущик Олександр 9-А Козяр Ю.Г. За участь і перемоги у міських та обласних змаганнях із спортивного туризму
46. Коваленко Олександр 9-Б Козяр Ю.Г. За участь і перемоги у міських та обласних змаганнях із спортивного туризму
47 Труш Катерина 9-Б Козяр Ю.Г. За участь і перемоги у міських та обласних змаганнях із спортивного туризму
48 Мартинчук Роман 10 Бречко О.П. ІІ місце у міській інтелектуальній грі «З Європою разом»
49. Замлинна Вікторія 9-А Бречко О.П. ІІ місце у міській інтелектуальній грі «З Європою разом»
Кiлькiсть переглядiв: 809

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.