Методичне об'єднання вчителів іноземних мов

Науково- методична проблема, над якою працюють члени методоб'єднання "Комунікативний підхід у процесі навчання іноземної мови".

/Files/images/Бречко.JPGБречко Оксана
Петрівна

Посада:вчитель
англійської мови.

Категорія: вища.

Тема досвіду: Розвиток пізнавальних інтересів школярів засобами іноземної мови.

Кредо: I had to develop a trust in myself that I had the ability to win

/Files/images/Копия (16) Image0010.JPGСензюк Любов
Миколаївна

Посада:вчитель
англійської мови.

Категорія: І.

Тема досвіду:Формування ключових компетентностей засобами іноземної мови.

Кредо: Щоб бути хорошим викладачем, потрібно любити те, що викладаєш, і тих, кому викладаєш.

/Files/images/P1000622 (2).jpg

Мельник Людмила
Євгеніївна

Посада:вчитель німецької мови.

Категорія: І.

Тема досвіду: Гра,як засіб активації мовленнєвої діяльності учнів.

Кредо:Найбільша радість для вчителя, коли похвалять його учня.

Проектна робота – це вид особистісно зорієнтованої роботи, яка неабияк мотивує учнів, адже вони пишуть про те, що їм близьке. Наші учні 2-их класів не були винятком: вони з неабияким ентузіазмом працювали над першим у цьому навчальному році проектом “My Family Album” та з великим запалом представляли свої роботи.
Бречко О.П., вчитель англійської мови

/Files/images/8/Photo-0768.jpg/Files/images/8/Photo-0769.jpg

У рамках декадника іноземних мов учні на протязі тижня розгадували кросворди та ребуси німецькою мовою. Вони це робили з великим захопленням та ентузіазмом, оскільки знали, що будуть відмічені три перші учасники.
13. 02 у 9-Б класі відбулося декламування поезії німецьких класиків. Цікаво було порівняти мову оригіналу з майстерним перекладом наших митців. Також учні виготовляли тематичні стінгазети.
Мельник Л. Є., учитель німецької мови.

/Files/images/4/P1000978.JPG

/Files/images/4/P1000973.JPG

/Files/images/4/P1000979.JPG

/Files/images/4/P1000981.JPG

12.12.18 року Сензюк Л.М. була учасником семінару-практикуму з теми «Створення моделі уроку іноземної мови в умовах Нової української школи засобами сучасних методик та технологій», який відбувся на базі навчального закладу РГГ. Учасники семінару були ознайомленні з сучасними технологіями та on-line платформами для навчання учнів.

Щиро вдячна організаторам та вчителям, які ділилися своїми методичними таємницями.
Сензюк Л.М., учитель англійської мови

/Files/images/2/IMG_20181212_100713.jpg

/Files/images/2/IMG_20181212_101526.jpg

Традиційно четвертого четверга листопада святкують День Подяки в англомовних країнах. Наш заклад не залишився осторонь. Учні 4-7-х класів підготували символічні сердечка-подяки та дарували їх друзям. Старшокласники 10-11 класів випустили тематичні стіннівки. День пройшов у теплій атмосфері взаємодопомоги.
Сензюк Л.М., учитель англійської мови

/Files/images/1/IMG_20181122_093046.jpg

/Files/images/1/IMG_20181122_132138.jpg

/Files/images/1/IMG_20181122_122953.jpg

Як і для будь-якої іншої справи, для вивчення англійської мови дитині потрібна позитивна мотивація – тобто бажання займатися, потреба в цьому, інтерес. Вона спонукає учнів до активної учбової діяльності, продуктивного пізнання змісту навчання. Яким чином позитивно змотивувати дитину? Саме це питання стало ключовим на майстер-класі вчителя англійської мови Бречко Оксани Петрівни, який відбувся 14 листопада 2018 року. Присутні педагоги випробували на собі ефективність використання на уроках ігрових технологій та методу асоціативних методів.

/Files/images/1/IMG_20181114_144431.jpg

01 листопада 2018 року вчитель Бречко О. П. взяла участь у семінарі для вчителів англійської мови «Дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів відповідно до засад Нової української школи», який проводився за участю представників видавництва DinternalEducation при підтримці Центру розвитку іншомовної освіти (НУВГП). Методисти-тренери розповіли про дієві методи формування іншомовної комунікативної компетентності учнів першого класу відповідно до засад Нової української школи.

/Files/images/1/Без імені1245.png

25 жовтня 2018 року відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов. Найобдарованіші представники 8-11 класів проходили випробування з англійської та німецької мови. На них чекали завдання зі сприймання на слух, зорового сприймання та писемного продукування. Найкращі результати показав учень 11 класу Демянчук Віталій, який представлятиме наш заклад на II етапі олімпіад.

Бречко О.П., голова МО вчителів іноземних мов

/Files/Photo-0699.jpg/Files/Photo-0700.jpg