Підписатися на RSS

Наша гордість

За період існування школи у 1969 - 1990 роках було випущено 517 випускників базової середньої школи та 231 випускник повної середньої школи.
З 1986 по 1990 роки школу з відзнакою закінчило 6 учнів, з них двоє нагороджено золотою медаллю (Панчук В.П., Савченко О.П.) та четверо - срібною (Заремба М.А., Микитська Т.Б., Рудишина О.А., Чернюк Н.М.).

За роки незалежності (1991-2012 р.) школу закінчило 578 учнів.
З них 42 медалісти:
29 нагороджено золотою медаллю (Артинюк О.В., Грищенко В.В., Панчук В.П., Савченко О.П., Бречко О.П., Мосійчук О.В., Павлюк М.М., Беляєва Т.Ф., Олійник Ю.Т., Харчук Н.А., Мушик О.П., Андрійчук Н.Ф., Гороховенко Н.П., Симонович І.А., Степанюк О.В., Хомут Ю.І., Божок М.Л., Коробко О.С., Марчук О.П., Корнійчук В.І., Лис Т.Ю., Антошко А.Ю., Гомон К.О., Хоронжук К.В., Панчук І.В., Власюк В.В., Міщук С.В., Лис О.Ю., Ушкевич І.С. ),
13 нагороджено срібною медаллю (Панчук С.А., Шклярук А.М., Демчук О.В., Дмитришина А.Я., Корнійчук Л.І., Хом'як І.В., Сваричевська Л.Я., Квітко О.В., Радько А.В., Мирук Ю.С., Черній Т.О., Тарасюк Т.В., Кирик М.Б.)

Школа пишається своїми випускниками.

Яцков Микола Васильович

МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ ЯЦКОВ - Директор Технічного коледжу Mykola Vasilyevich Yatskov - Director of Technical college

Директор Технічного коледжу НУВГП. Завідувач кафедри хімії, професор Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП). Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Заслужений винахідник України, член-кореспондент Української екологічної академії наук, Відмінник освіти України.

/Files/images/3.jpgМихайлов Микола Аполінарійович

Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук. Завідуючий відділенням ультразвукової та функціональної діагностики Рівненського тубдиспансеру.

/Files/images/Грищенко.JPGГрищенко Галина Олександрівна

Директор НВК №17. Вчитель-методист, вчитель української мови та літератури.

/Files/images/5.jpgРокітенець Тамара Тихонівна
Голова Рівненського міського відділу Союзу Українок, заслужнений працівник культури України, викладач по класу бандури ДМШ №2, регент хору "Молитва" Свято-Воскресенського собору м. Рівне.

Оксана Мирончук-Рокітенець

Лауреат Міжнародного конкурсу ім. Імріха Годіна у Словаччині (2004 р. ІІ премія), дипломант Міжнародного конкурсу співаків ім. Адама Дідура (Польща, 2004р.), володарка головного призу "Золотий соловейко" Міжнародного фестивалю "Belcanto" в м. Наленчові (Польща, 2005 р.), лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Лятошинського (ІІІ премія, Київ 2007 р.), Переможець конкурсу молодих хормейстерів з нагоди 95-ліття М. Колеси (ІІ місце, Львів 1998 р.), переможець відкритого рейтингу популярності "Гордість міста" у номінації "Краща співачка" (2007 р.).
Була солісткою Краківського театру "СценаEL-JOГ", дебютувала в головній партії опери "Галька" в опері Шльонській (2008 р.).

/Files/images/8.jpg

Берташ Мирослав Васильович
Заступник генерального директора Рівненської філії АТ "УПСК", очолює колектив ТзОВ "Рівне-Автотест".

/Files/images/7.jpg

Помінов Олександр Михайлович

Тренер, інструктор-методист із дзюдо у обласному центрі "Інваспорт".
Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо , призер чемпіонатів Європи (2005, 2007, 2009 р.р. ) призер чемпіонатів світу (2002, 2003, 2005, 2007, 2010 р.р.), учасник
ХІІ Параолімпійських Ігор у Афінах ,
ХІІІ Параолімпійських Ігор у Пекіні та
ХІV Параолімпійських Ігор у Лондоні (2012 р.), багаторазовий чемпіон України.
Член збірної команди України з дзюдо серед спортсменів із вадами зору.
Срібний призер Перших Європейських Ігор у Баку (2015 р.)

/Files/images/6.jpg

Куліш Олександра Олександрівна

Завідувачка відділом дистанційного навчання у НУВГП, редактор журналу "Мистецькі грані", поетеса.

Воїни-інтернаціоналісти

/Files/images/1.jpg
Ювчик Володимир Федорович, Іванюк Віталій Іванович, Лепко Віктор Петрович - учасники локальної війни за часів СРСР в Афганістані.

Також гордістю школи є випускники, які закінчивши її повернулися працювати у стіни рідної школи: Бірук В.Г., Мосійчук О.Ф., Грищенко Г.О., Мартинчук О.П., Бречко О.П., Плюхіна М.П., Міщук О.С., Панчук Т.П., Мащенко В.І., Головчук Н.О., Бугримчук М.В., Гук Н.М., Ковальчук Г.С., Павлюк Н.І., Кириченко Н.С., Михайлюк С.К., Колода Н.Г., Селіванова В.Ф., Лашевич С.Г., Шишковська Л.А., Панчук Т.І..

Учні школи є переможцями всеукраїнських, обласних, міських конкурсів та змагань: