Свято Останнього дзвоника

Ура! Канікули!
Веселий вітер кличе у дорогу,
В життєвий океан, бурхливий, непростий.
На серці радість і щімка тривога,
Вітрила підійма наш парусник шкільний.

26 травня 2017 року на шкільному подвір ї НВК №17 зібралася вся шкільна родина , щоб разом відзначити довгоочікуване і радісне свято - свято Останнього дзвоника. Позаду залишився ще один навчальний рік. Він приніс багато нових знань, нових перемог і досягнень. А попереду на нас чекає ласкаве літне сонечко, веселі розваги та відпочинок. Та для учнів 11 класу цей дзвоник був особливо важливим, бо став своєрідним рубежем між безтурботним дитинством і тим іншим дорослим життям, яке починається за шкільним порогом. Тож педагогічний, учнівський та батьківські колективи нашого закладу від щирого серця бажають їм успіхів у подальшому життєвому плаванні.