Випускний 2017

Сьогодні музика лунає в нашій школі,
І потопає в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія -
Бо в нас сьогодні - випускний святковий бал!

24.06.2017 року НВК №17 щиро і радо вітала всіх, хто зібрався з нагоди особливого свята, якого немає в жодному календарі. На цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розставання і радість зустрічі з майбутнім. Адже саме в цей день прощалися з рідною школою 16 випускників 2017 року. Здається, лише вчора пролунав останній дзвоник, а вже позаду державна підсумкова атестація, де кожен довів, передусім собі, свою готовність до стрімкого та складного дорослого життя... Одинадцять років, наче по сходинках піднімалися сьогоднішні випускники до цього дня. І ось, позаду вже залишився тихий берег дитинства, до якого не раз захочеться повернутись, бо тільки там можна зрозумі­ти і збагнути ті загальнолюдські цінності, за­ради яких варто жити, і головне — не втрати­ти їх. Тож нехай доля вишитим рушником розстелить перед вами щасливу дорогу! Віримо, що талант та любов будуть вірними супутниками у цій дорозі, а чарівна музика дитинства луна­тиме у ваших серцях ритмом останнього шкільного вальсу! Хай вам щастить!!!!

Педагог-організатор Лепа С.Є.