«Я – дитина. Цим я неповторна».

Під таким гаслом 24 листопада 2017 року в приміщенні актової зали НВК № 17 відбувся заключний гала-концерт «Зоряний Олімп», приурочений до Всесвітнього Дня дитини.

Свою неповторність, самобутність і талант продемонстрували маленькі, юні зірочки та дорослі мега-зірки нашого учнівського колективу.

З великою відповідальністю підійшли до відбіркового туру школярі 1-11 класів. Вимогливе, але й гуманне журі відібрало до заключного гала-концерту найкращих п'ятнадцять номерів.

Отож, пісні, танці, гуморески, раптівки, брейк-данс, музичні композиції та веселий конферанс продемонстрували наші учасники. Глядачі не шкодували своїх долонь і супроводжували кожен номер бурхливими оплесками.

Наші учасники гала-концерту черговий раз довели народну мудрість: «Кожний талант родом з дитинства».

Грекова І.Ю., заступник директора з виховної роботи.