День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми.

1 грудня уся світова спільнота відзначає День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми. Не залишилися байдужими до цієї події також учнівський та педагогічний колектив НВК № 17. У закладі оголошено загальношкільну акцію «Стоп СНІД», під час якої учні та вчителі одягли символічні червоні стрічки на знак солідарності та підтримки ВІЛ – інфікованих людей. Також учнівською радою було оформлено стенд та проведено тематичну лінійку. Тож цей день ще раз нагадує нам про одну з найсерйозніших проблем ХХІ сторіччя та закликає молодь бути відповідальною за свою поведінку і, пам’ятати, що людина та її здоров’я є найвищою соціальною цінністю.

/Files/images/IMG_6415.JPG /Files/images/IMG_6416.JPG

Лепа С.Є., педагог-організатор