Врятуємо життя разом

16.12.2019 у НВК №17 відбувся перший етап традиційної благодійної акції «Врятуємо життя разом». Під час якої було зібрано суму у розмірі 2550 грн. Ярмаркові столи сьогодні були заповнені смачною випічкою і найоригінальнішими, власноруч зробленими, виробами. Дякуємо за те, що вклали свій час у таке благородне діло. Усі зібрані кошти будуть передані на лікування діткам, які знаходяться зараз у тяжкому стані і терміново потребують величезних коштів на те, щоб жити далі. А уже завтра наші учні повезуть свої вироби на міський ярмарок. Ми дуже дякуємо школярам і їх батькам за те, що долучилися і зробили невеличкий вклад у таку величезну милосердну справу. І таке добро обов`язково повернеться вам сторицею. Будемо вірити, що ці гроші обов`язково врятують життя якійсь дитині. І пам’ятайте, що милосердність- завжди у моді. Голова УР, Самоїл Б.В.

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSC_3396.JPG

/Files/images/22_jovtnya_2019/DSC_3413.JPG