Загальноміський конкурс “Шкільний громадський бюджет”

1.10.- 29.11.2021 р. у Рівному відбувся загальноміський конкурс “Шкільний громадський бюджет”

Суть цього конкурсу - процес взаємодії органів місцевого самоврядування з учнівською молоддю, спрямований на залучення учнів 7-11 класів системи закладів середньої освіти до участі у бюджетному процесі шляхом подання учнівських проєктів, відкритого голосування за них та реалізації проєктів- переможців. Учнями НВК №17 було представлено на конкурс 4 проєкти ( детально із назвами та змістом проєктів можна ознайомитись на офіційному сайті НВК №17 у розділі ШГБ).

За результатами голосування переможцем визнано проєкт № 38 “Комфортні перерви”, автором якого є колектив учнів 10 класу з класним керівником Бречко Оксаною Петрівною.

Вітаємо переможців!!!!!!

/Files/images/shgb/Знімок екрана 2021-12-01 о 19.00.24.png