Міністерство освіти і науки України створило Всеукраїнський онлайн розклад для учнів під час воєнного стану

/Files/images/distantsyne_navchannya_2022/Screenshot-2022-03-12-at-20.46.12-e1647151918184.png
МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад, доступний для усіх класів за цим посиланням.

Онлайн-розклад реалізується на базі Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі.

Розклад розроблено для учнів 1–11 класів та містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

Нагадаємо, що для ВШО є також мобільний застосунок, розроблений для Android і iOS.

З огляду на те, що в багатьох регіонах України все ще залишається недостатньо якісний зв’язок та доступ до інтернету, на українському телебаченні (телеканали Піксель, Плюсплюс, Суспільне) буде запущено трансляцію уроків для 5–11 класів. Розклад занять буде оприлюднено на офіційних каналах МОН, а також на ТБ-каналах.

Крім того, уроки обіцяють зробити доступними на ТВ-платфомах MEGOGO, 1+1 video, Київстар ТБ.

Слава Україні!

Героям слава!