Ми раді всіх вітати на нашій бібліотечній сторінці.

Бібліотека відкрита для кожного читача. Бібліотека надає вільний доступ до книги та інформації, для набуття знань, духовного збагачення, для відпочинку та розваги.

Наша бібліотека для всіх допитливих, кмітливих і веселих.

Приходь до нас!

Краєзнавчий музей-місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

Нещодавно учні 6 класу разом з бібліотекарем закладу Наталією Миколаївною відвідали цікаву виставку „Як до нас прийшла книга”. Екскурсовод розповіла багато цікавого. Діти побачили глиняні таблички, папірус, на яких писали перші літери.

Усі були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.

/Files/images/P81010-132128 (1).jpg

Традиційно у вересні бібліотекар нашого закладу Наталія Миколаївна проводить урок - екскурсію до шкільної бібліотеки для учнів 2-х класів.

Другокласники відвідали шкільну бібліотеку, щоб закріпити зміст понять з основ бібліотечно-бібліографічної грамотності: бібліотека, абонемент, формуляр читача, читальний зал, стелажі. Також учні пригадали правилаповедінки в бібліотеці і правила поводження з книгами і шкільними підручниками.

Мандрівка чарівним книжковим містом пройшла цікаво. Кожен вибрав собі книжечку і записав до читацького формуляра.

/Files/images/P80927-120558.jpg