Підписатися на RSS

РОЗКЛАД
роботи гуртків на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

День тижня Назва гуртка Керівник гуртка Години занять Місце проведення
ПОНЕДІЛОК Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Актова зала
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.20-15.20 Кімната здоров’я
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
«Історичне краєзнавство» Андреєва А.В. 15.15-17.40 Каб. № 27/музей
Спортивний туризм Козяр Ю.Г. 15.30-18.30 Спортивна зала
ВІВТОРОК Заняття дошкільної групи Бружинська М.М. 10.30-11.00 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Кімната здоров’я
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.10-15.55 Кімната здоров’я
В’язання гачком Міщук О.С. 14.30-16.05 Обслуговуюча праця
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
СЕРЕДА Хореографічний д/г Дещинська Ю.М. 11.30-12.00 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Кімната здоров’я
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 13.25-14.10 Каб. № 14
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 15.10-16.10 Каб. № 14
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.20-15.05 Актова зала
В’язання гачком Міщук О.С. 14.30-16.05 Обслуговуюча праця
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
«Історичне краєзнавство» Андреєва А.В. 15.15-16.50 Каб. № 27/музей
Спортивний туризм Козяр Ю.Г. 15.30-18.30 Спортивна зала
ЧЕТВЕР Хореографічний д/г Дещинська Ю.М. 11.30-12.00 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.25 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.10-16.10 Кімната здоров’я
П’ЯТНИЦЯ Заняття дошкільної групи Бружинська М.М. 09.25-10.00 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Актова зала
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.15-15.15 Актова зала
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 14.20-15.05 Каб. № 14
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 15.10-16.15 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.20-16.20 Актова зала
Неділя Дозвіллєвий центр Онищук О.І. 15.00-18.00 Спортивна зала


РОЗКЛАД

роботи гуртків на І семестр 2017-2018 н.р.

День тижня Назва гуртка Керівник гуртка Години занять Місце проведення
ПОНЕДІЛОК Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Актова зала
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.20-15.20 Кімната здоров’я
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 15.10-16.10 Каб. № 14
«Історичне краєзнавство» Андреєва А.В. 15.15-17.40 Каб. № 27/музей
Спортивний туризм Козяр Ю.Г. 15.30-18.30 Спортивна зала
ВІВТОРОК Заняття дошкільної групи Бружинська М.М. 10.30-11.00 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Кімната здоров’я
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.10-15.55 Кімната здоров’я
В’язання гачком Міщук О.С. 14.30-16.05 Обслуговуюча праця
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
СЕРЕДА Хореографічний д/г Дещинська Ю.М. 11.30-12.00 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Кімната здоров’я
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 13.25-14.10 Каб. № 14
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.20-15.05 Актова зала
В’язання гачком Міщук О.С. 14.30-16.05 Обслуговуюча праця
Школа безпеки Онищук О.І. 14.20-16.00 Каб. «Захист Вітчизни»
«Історичне краєзнавство» Андреєва А.В. 15.15-16.50 Каб. № 27/музей
Спортивний туризм Козяр Ю.Г. 15.30-18.30 Спортивна зала
ЧЕТВЕР Хореографічний д/г Дещинська Ю.М. 11.30-12.00 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.25 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.10-16.10 Кімната здоров’я
П’ЯТНИЦЯ Заняття дошкільної групи Бружинська М.М. 09.25-09.55 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 12.30-13.15 Актова зала
Хореографічний Дещинська Ю.М. 13.25-14.10 Актова зала
Шахи Бестюк В.Д. 13.25-15.00 Тир
Хореографічний Дещинська Ю.М. 14.15-15.15 Актова зала
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 14.20-15.05 Каб. № 14
Колектив естрадної пісні Бружинська М.М. 15.10-16.15 Каб. № 14
Хореографічний Дещинська Ю.М. 15.20-16.20 Актова зала
Неділя Дозвіллєвий центр Онищук О.І. 15.00-18.00 Спортивна зала

Кiлькiсть переглядiв: 311

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.