Зустріч з письменником

17 березня у нашому закладі відбулася зустріч учнів 5, 6 і 7 класів з незвичайною людиною, відомим рівненським письменником Сергієм Володимировичем Гридіним, який коротко розповів про свій життєвий і творчий шлях, презентував свої книги.

Літературна діяльність стала для Сергія Гридіна захоплюючим хобі. Коли сину письменника виповнилося одинадцять років, він всіляко намагався залучити хлопця до читання. З того самого моменту і почав писати книги, адресовані дітям.

Твори Сергія Гридіна двічі ставали переможцями конкурсу«Краща книга Рівненщини»: у номінації«Краще видання для дітей» (2013)та «Краще видання для юнацтва та молоді» (2015). У 2012 році його книга «Федько у пошуках Чупакабри» потрапила до довгого списку премії«Книга року ВВС». Книга «Не такий» увійшла до короткого списку номінантів щорічної премії«Дитяча книга року ВВС-2013».

Тематика творів стосується актуальних проблем: дитячої інтернетзалежності, екології, дозвілля й одночасно вирішується комплекс дотичних проблем, зокрема, виховання молодого покоління, формування найвищих цінностей: справжня дружба, родинний затишок, роль батьків, а особливо мам у вихованні дітей тощо.

Учні з цікавістю слухали письменника. Зустріч була тепла та захоплююча.

Гук Н.М., бібліотекар закладу

/Files/photogallery/1579/P80317-102401.jpg /Files/photogallery/1579/P80317-110433.jpg

/Files/photogallery/1579/P80317-111110 (1).jpg